Kiekviename iššūkyje stengiuosi aplenkti ne kitus, o pačią save.

Apie savo darbus kalbėti sunku, tad tegul kalba sustabdytos akimirkos.Video prisiminimai.


Mieliausia žmogui prisiminti ne tas valandas, kuriose jis linksminos ir puošės, bet tas, kuriose nugalėjo pats               save. Kūrybiniame kelyje turėjau galybę akimirkų, kurias smagu atrasti nuotraukose, tačiau tik prisilietus prie         video prisiminimų, jauti laiko tėkmę ir tarsi norisi sulaikyti kvapą nuo to jausmo, jog tai buvo tik vakar.               


Arūnas Sakalauskas ir jo atvaizdas veidrodyje!

Tai buvo kokie 2005-ieji, kai  TV3 marketingas sugalvojo labai linksmą akciją "TV3-geriausias tavo draugas". Į jos filmavimus įsijungė visas būrys to meto TV3 žvaigždžių, kurie pasiruošė iššūkiui būti panašiais į geriausią draugą - šunį arba pamatyti save iš šalies ir išsižioti nuo netikėtumo jausmo, atradus savo panašumų su jiems parinktais šunimis.

Dalius Skamarakas ir nudeginta mopso nosis!

Dar viena vaikiška 2005 pasiruošimo Eurolygai skirtų klipukų nebaigto montažo versija 

Aurelija Razmarataitė - to meto TV3 žinių vedėja ir nuostabūs spanieliai šalia jos!

Linksmas tyzeris "Mes pasiruošę Eurolygos kovoms" 2005


2018 -ais į Lietuvą pirmą kartą atkeliaujant  Pasaulio dailiojo čiuožimo Grand Prix, savo jėgas ant ledo specialioje tv3.lt laidelėje išbandyti nusprendėme su Ieva Zasimauskaite, kuriai ši patirtis buvo labai sunki. Kodėl? Nes pradėt reikėjo nuo 0... Per 2 mėnesius iššsūkio Ieva neįveikė - buvo per sudėtinga, bet Grand Prix ne tik įvyko, bet ir net labai pavyko.


Kai užklups nostalgija, lįsiu į archyvą ir pažadu vis papildyti linksmais kurtais darbais, niekur nerodytais ar pamirštais kadrais, išlikusia įdomia darbine medžiaga...