Kiekviename iššūkyje stengiuosi aplenkti ne kitus, o pačią save.

Apie savo darbus kalbėti sunku, tad tegul kalba sustabdytos akimirkos. Kempas ir draugai

TV3 šeštadienio rytais rodyta itin mėgstama  laida visai šeimai, orientuota į kokybišką šeimos laiką, vaikų užimtumą, lavinimą, kitokį šeimos laisvalaikį, pažintines keliones, šiandien gyva mūsų prisiminimuose ir archyvuose.
Laidos pagrindinė funkcija – suteikti idėjų, kaip įdomiai leisti laiką drauge visa  šeima keliaujant, atrandant, pažįstant.
Tai paprasta, šilta, jauki kelionė visai šeimai ypatingu kemperiu vardu Kempas, kuriame telpa visi: nuotykių ieškotojas Tep lep, draugai-superherojai ir netikėti svečiai.
Kiekviena laida yra skirta tam tikrai aktualiai temai, pateikiama integruotose veiklose, siekiant išlaikyti susidomėjimą.Kempas - ypatingi superdraugų namai, kuriuose apsigyvena nuotykiai ir pilnas pažinčių pasaulis. Juo keliaujame ir pasiekiame toliausius ir netikėtus kampelius. Norime parodyti, kokios nuostabios vietos slepiasi Lietuvoje ir už jos ribų, parodyti ežerus ir pelkes, miestelius ir kaimelius, poilsio ir pramogų vietas  šeimai, pakviesti keliauti po šalį, susipažinti su ja, jos žmonėmis, kultūra, papročiais, skoniais, atrasti naujas poilsio vietas, pažinti nuostabų savą ar kaimynų kraštą.


Šiandien Kempas stovi dideliame garaže, bet visada pasiilgęs sugrįžti  ir keliauti kartu !


 


Tep Lep – jau spėtas vaikų pamilti aktorius V. Kontrimas. Jis kartu su vaikais  įsitraukia į įvairiausius nuotykius: keliauti, kurti, išdykauti, ragauti, domėtis, kalbėtis.
Jis - linksmas, išradingas, juokingas, gyvybingas, svajotojas ir svarbiausia - drąsuolis.Vaikai superherojai - tai tiesiog superdraugai, ieškantys nuotykių.

Fėja – linksma mergaitė, juokų sugalvotoja, mėgstanti fantazuoti ir ypač keliauti, puikiai dainuoja, šoka, daug skaito. 

Info – Sumanus ir protingas berniukas, robotų ir konstruktorių fanas, sveikuolis ir teisuolis, vaikščiojantis klaustukas – tikra pažinimo enciklopedija.

Zo – mylinti gyvūnus mergaitė, nuoširdi ir jautri, gamtos tyrinėtoja.

Dar Nykščiukė ir Sportis su jais!Kempas ir draugai-susipažinkit!


Kempas ir draugai  visos laidelės  gyvena   https://play.tv3.lt/kempas-ir-draugai-10182701   tad jų pasiilgus - galima smagiai žiūrėti! O kad žiūrėti užsinorėtų, pabandysime šį tą priminti, kartu padėkodami mūsų ištikimam draugui  KUBUŠ!